British Columbia Rugby Referees' Society
Main Page Help

Welcome to the British Columbia Rugby
Referees' Society




Below is a list of all upcoming games.
Please report errors in this schedule to 604-878-7907

Games from: Monday 10/27/2014 - to: Monday 11/3/2014
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
DateStart TimeCompetitionAway TeamHome TeamFieldRefereeTJ 1TJ 2TJ 3
11/1/2014 10:00AM Women's Div 2 Langley Chilliwack Crusaders Yarrow Sports Field Visiting Referee -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 10:30AM Women's Div 2 Velox Burnaby Lake Burnaby Lake Sports Complex David Thomas -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 11:30AM LM - Div 3 Capilano UBC Wolfson Fields Jon Bonnar -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 11:30AM Women's Div 1 Meraloma Ridge Meadows Thomas Haney Secondary Heather Lilburn -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 11:30AM Women's Div 1 Nanaimo United RFC Hume Park Rod Watkins -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 11:30AM LM - Div 3 Kelowna Burnaby Lake Burnaby Lake Sports Complex Ian Trevor -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 11:30AM Women's Premiership SFU Capilano Klahanie Park Dave Holmes -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 11:30AM Women's Premiership Velox Burnaby Lake Burnaby Lake Sports Complex Trevor Honey -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 11:30AM LM - Div 3 Scribes Rowing Club Brockton Oval Robin Tolbert -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM Okanagan Spring 2 Surrey Beavers United RFC Hume Park Lindsay Bottomer -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM LM - Div 3 SFU Brit Lions John Oliver Park Rick Klatt -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM Okanagan Spring 2 Meraloma Richmond King George Park Neil Grant -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM Okanagan Spring 2 Bayside Langley Crush Crescent Jamie Levchuk -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM LM - Div 3 Kamloops Capilano Klahanie Park Dave Burns -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM Ceili's Cup Capilano UBC Wolfson Fields Conan Cooper -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM Ceili's Cup JBAA Rowing Club Brockton Oval Scott Johnson -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM LM - Div 3 Surrey Beavers Kats Balaclava Barry Cummins -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 1:00PM Ceili's Cup Castaway Wanderers Burnaby Lake Burnaby Lake Sports Complex Jay MacDonald -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 2:30PM Okanagan Spring 1 Meraloma Richmond King George Park Jivan Dhaliwal -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 2:30PM Okanagan Spring 1 Bayside Langley Crush Crescent Sean Dingley -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 2:30PM Okanagan Spring 1 Surrey Beavers United RFC Hume Park Toby Mustill -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
11/1/2014 2:45PM CDI Premier Capilano UBC Wolfson Fields Nathan Abdelnour Conan Cooper Jon Bonnar -None Assigned-
11/1/2014 2:45PM CDI Premier JBAA Rowing Club Brockton Oval Saro Turner Scott Johnson Robin Tolbert -None Assigned-
11/1/2014 2:45PM CDI Premier Castaway Wanderers Burnaby Lake Burnaby Lake Sports Complex Alan Hudson Jay MacDonald Trevor Honey -None Assigned-
11/1/2014 2:45PM CDI Premier UBCOB Ravens Uvic Wallace Field Dan Beattie Michael Moss George Van -None Assigned-
11/2/2014 1:00PM LM - Div 3 Chilliwack Crusaders Ridge Meadows Thomas Haney Secondary David Williams -None Assigned- -None Assigned- -None Assigned-
          
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
Site Created by: